top of page

Filmy szkoleniowe i instruktażowe

Case Study: Subaru

subaru_logo_3d_v_rgb.png
Subaru Forester
00:00 / 00:06

 

Problem:

Przygotowywaliśmy nowe reklamy dla Subaru, zależało nam na utrzymaniu spójności w komunikacji z klientami, jednocześnie chcąc wykorzystać charakterystyczny głos, który przykuje uwagę i zbuduje zaufanie. Chcieliśmy również, aby głos był rozpoznawalny, co przyczyniłoby się do zwiększenia sprzedaży naszych produktów i usług. 

Rozwiązanie:

Postanowiliśmy nawiązać długoterminową współpracę z profesjonalnym lektorem, który nie tylko potrafiłby przekazać treść naszych reklam w sposób spójny i przekonujący, ale także wniósłby do nich unikalną cechę charakterystycznego głosu. Nasz wybór padł na Dawida Kubiaka, którego głos jest rozpoznawalny i kojarzony z wysoką jakością oraz profesjonalizmem.

Rezultat:

Po ponad 15 reklamach, w których głos Dawida wybrzmiewał, zauważyliśmy znaczący wzrost rozpoznawalności marki oraz pozytywny sentyment klientów. Charakterystyczny głos lektora nie tylko przykuwał uwagę naszych odbiorców, ale również budował zaufanie i identyfikację z marką. Reklamy już teraz osiągęły milionowe zasięgi, co potwierdziło skuteczność naszej strategii komunikacji.

subaru_logo_3d_v_rgb.png
Subaru Crosstrek
00:00 / 00:06

Pozostałe próbki

body chief - catering dietetyczny
Body Chief
00:00 / 00:04
RMF MAXX - reklama
Reklama - RMF MAXX
00:00 / 00:20
895c9d25037631_edited.jpg
Muzeum Ziemi Kępińskiej
00:00 / 02:10
Black Sugar - koncert
Black Sugar
00:00 / 00:17
progressio - niepubliczne przedszkole
Progressio
00:00 / 00:05
rmf fm - audiobook
Audiobook - RMF FM
00:00 / 01:02

JAK ZAMÓWIĆ NAGRANIE?

01

-------------------------------->

Skontaktuj się ze mną

Wypełnij formularz lub napisz e-mail. Podziel się pomysłem
i oczekiwaniami.

02

------------------------------------------>

Otrzymujesz wycenę

W ciągu kilku godzin dostaniesz ofertę i określony czas realizacji. 

03

-------------------------------------

Dopinamy szczegóły

Po akceptacji, precyzyjnie ustalamy detale. Jeśli masz sugestie dotyczące intonacji, śmiało podziel się nimi.

-------------------------------------------

05

----------------------------------------->

04

-------------------------------------------------->

Opłacasz zlecenie

Odbierasz gotowe nagranie

Na Twój e-mail przyjdzie faktura do opłacenia. Masz 14 dni na uregulowanie płatności.

W krótkim czasie otrzymasz profesjonalne nagranie. Jeśli coś wymaga poprawki (bez zmiany tekstu), to załatwiamy to bez dodatkowych opłat.

JUŻ PONAD 545 TYSIĘCY POLUBIEŃ
NA TIKTOKU!

tiktok logo

KLIENCI

Klienci z którymi współpracowałem

OPINIE KLIENTÓW

OTRZYMAJ DARMOWĄ WYCENĘ!

ZADZWOŃ

Tel.: 792427833

Potrzebne informacje do wyceny:

 • Jakiego nagrania lektorskiego potrzebujesz?
  (np. reklama radiowa, film korporacyjny)

 • Ile przewidujesz tekstu do nagrania?
  (może być przybliżona liczba słów lub czas trwania reklamy/filmu)

 • Jaki jest obszar emisji materiału?
  (np. social media, radio, telewizja).

WYŚLIJ EMAIL

Wiadomość wysłana

 • Dlaczego warto, abyś wybrał mój głos?
  Na rynku dostępnych jest wiele głosów lektorskich – mniej lub bardziej znanych. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu zlecenia, warto zaufać lektorowi z doświadczeniem, który zrealizował już sporo zleceń dla różnych marek i którego głos przypadł Ci do gustu. Realizuję nagrania lektorskie od ponad 10 lat. Ciągle ulepszam swój warsztat, a wśród firm, dla których nagrywałem są m.in. Subaru, Body Chief, PlayStation Polska, Caveliada, EQ Music. Mój głos pojawia się w m.in. w radiach, na koncertach, eventach, filmach, reklamach. Współpracując ze mną możesz liczyć na wsparcie kreatywne, a korzystając z mojego dotychczasowego doświadczenia – chętnie doradzę Ci jak może wyglądać Twoja reklama lub narracja Twojego filmu.
 • Co ma wpływ na cenę nagrania?
  Wycena Twojego nagrania zależy od kilku czynników: rodzaju nagrania (reklama, prezentacja firmowa, komunikat głosowy, audiobook itd.) pola emisji materiału (płatna kampania w social mediach, strona WWW klienta, materiał wewnętrzny dla firmy, radio lokalne/ogólnopolskie, telewizja lokalna/ogólnopolska, aplikacja mobilna, radiowęzeł galerii handlowej itd.) długości tekstu (określona w ilości słów lub stron A4 – 1 strona to 1800 znaków ze spacjami)
 • Jak szybko otrzymasz nagranie?
  Wszystkie nagrania lektorskie realizuję na bieżąco. W zależności od długości tekstu najczęstszy czas oczekiwania na gotową produkcję trwa ok. 7 godzin . W trakcie naszego kontaktu otrzymasz precyzyjny termin oddania nagrania. Jeśli masz konkretny dzień, na który nagranie musi być gotowe – poinformuj mnie proszę o tym.
 • Jak się rozliczam?
  Po zrealizowaniu zlecenia otrzymasz ode mnie na maila fakturę. Będziesz mógł/mogła opłacić ją przelewem lub BLIKiem.
 • Jak wygląda kwestia ewentualnych poprawek nagrania?
  Wszystkie poprawki z mojej winy realizowane są bezpłatne. Zależy mi na Twoim pełnym zadowoleniu i udanej współpracy. Inne poprawki, które nie wynikają z mojej winy np. zmiany w tekście po nagraniu, są na koszt zleceniodawcy i wynoszą +50% ustalonej stawki.
 • Jakie Twoje wskazówki o tekście mogą być pomocne?
  Jeśli chcesz, aby Twoja reklama lub narracja filmowa brzmiała w określony sposób (np. bardzo dynamicznie, wesoło, poważnie, spokojnie, zmysłowo itp.) – daj mi proszę o tym znać. Możesz także przesłać przykładowe nagranie reklamy lub filmu, które Ci się podoba. Jeśli nie masz takiego wzoru i/lub nie znasz się na interpretacji tekstu – w ogóle się tym nie przejmuj. Możesz liczyć na moje doświadczenie i kreatywność przy realizacji Twojego projektu.
 • Za co tak dokładnie płacisz?
  Zlecając mi wykonanie nagrania lektorskiego do swojego projektu płacisz za: profesjonalny warsztat pracy lektora – dziesiątki godzin spędzone na kursach stacjonarnych i niestacjonarnych, codzienne ćwiczenie i udział w szkoleniach lektorskich i dubbingowych organizowanych w studiach nagrań składają się na moje doświadczenie i ciągle doskonalone umiejętności, czas pracy przy zleceniu – zapoznanie się z tekstem, ewentualne konsultacje, nagranie oraz postprodukcję dźwięku, prawa autorskie do wykorzystania nagrania – wycena zawiera już w sobie przekazanie praw do emisji na wybranych polach eksploatacji przez ustalony czas, *dodatkową postprodukcję dźwięku – przy nagraniach emitowanych np. w kinie postprodukcję dźwięku przekazuję zaprzyjaźnionemu studiu nagraniowemu, które dostosowuje materiał do specjalnych wymogów emisyjnych. Koszt takiej postprodukcji to stała kwota 150 zł/brutto (całość).
 • Jak nagrywam zlecenie?
  Nagrania lektorskie produkuję na 3 różne sposoby: we własnym domowym studiu (w przypadku krótkich i prostych projektów) w zaprzyjaźnionym studiu w Warszawie (dla dłuższych i bardziej skomplikowanych nagrań) jeśli dysponujesz własnym studiem lub zależy Ci na realizacji nagrania w konkretnym miejscu – chętnie je odwiedzę i tam nagram materiał*.* Jeżeli studio znajduje się w Poznaniu lub okolicach – koszty dojazdu pokrywam samodzielnie. W przypadku wyjazdów do studiów położonych dalej – wycena zlecenia powiększona jest o koszty transportu.
bottom of page